Среда, 12 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У День Соборності України військові провели для учнів уроки патріотизму

У День Соборності України військові провели для учнів уроки патріотизму


Офіцери оперативного командування «Північ» разом зі школярами відзначили День Соборності України.

Офіцери відділу цивільно – військового співробітництва оперативного командування «Північ» взяли активну участь у заходах з відзначення Дня Соборності України та 100-річчю проголошення незалежності УНР.

північ_учні_соборність (4)

Учні 25-ї Чернігівської загальноосвітньої школи 1-го ступеню запросили на свій захід військових та підготовили патріотичні віршовані і хореографічні виступи.

Офіцери та вчителі закладу разом зі школярами виконали державний гімн України, нагадали дітям події, які відбувались 100-річча тому та наголосили на їх історичному значенні для сьогодення.

Військові побажали дітям добре та старанно вчитись та досягти значних успіхів:

— Ви, діти, – наше майбутнє! І ми переконані, що Ваші здібності, наполегливість та патріотизм стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, і сприятимуть процвітанню незалежної могутньої України, — наголосив майор Віталій Мельніков.

По завершенню заходу учні з військовими утворили символічне «Коло єднання» та разом виконали «Дитячий гімн України».

Варто зазначити, що напередодні свята офіцерами управління оперативного командування «Північ» були проведені «уроки Гідності» у 3-й Чернігівській загальноосвітній школі де учням п’ятих, шостих, сьомих та десятих класів військові розповідали про Збройні Сили України їх структуру, види та сучасне озброєння.

До уваги дітям були продемонстровані сучасні зразки засобів індивідуального захисту військовослужбовців.

Дякуючи дітям за підтримку та патріотичні малюнки, військовослужбовці 30 окремої механізованої бригади подарували учням свій прапор України на якому написали свої побажання та слова вдячності.

— Дякуємо за підтримку – написав Герой України Володимир Гринюк.

Як зазначив начальник відділу цивільно-військового співробітництва управління оперативного командування «Північ» полковник Дмитро Бородавко заходи національно – патріотичного виховання з молоддю приурочені та проводяться не тільки до державних чи професійних свят, а є невід'ємною частиною нашої діяльності. Ми приймаємо активну участь у проведенні «Уроків Мужності та Гідності» та залюбки відкликаємось на запрошення навчальних закладів.

Дуже важливо з перших вуст розповідати дітям про військову службу у Збройних Силах України та виховувати молоде покоління у дусі патріотизму.

Віталій Кирилов


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/