Неділя, 26 Травень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Квіти з клумб крадуть у Чернігові

Квіти з клумб крадуть у Чернігові


Відсутність одного куща барбарису та 9 кущів хризантем на нових клумбах, що були сформовані на Алеї Героїв до Дня міста у Чернігові, побачили вранці 11 жовтня працівники КП «Зеленбуд», які прибирали там територію. Викликали поліцію, аби зафіксувати факт злочину, розшукати й покарати правопорушників.

Таку невтішну новину повідомили в комунальному підприємстві «Зеленбуд».

— Хризантеми ми не дорахувалися на двох останніх клумбах, що ближче до Катерининського храму, — розповідає майстер зеленого господарства КП «Зеленбуд»  Ірина Новик, — а барбарис зник на першій клумбі, що ближче до Красної площі. Вартість однієї такої рослини – близько 300 грн, кущик хризантем коштує 70 грн, отже, збитки не копійчані.

За словами Ірини Новик, сліди на клумбах були свіжі, тож квіти, скоріше за все, зникли вночі або рано-вранці. Щоправда, у міському відділку поліції зазначають, що ці сліди деякою мірою були пошкоджені в процесі поливу. На жаль, крадіїв не зупинили навіть камери, що в онлайн-режимі фіксують всі події, що відбуваються на Алеї Героїв. Чи можна використати записи для встановлення особи чи осіб причетних до злочину? Покаже час. Наразі розпочате кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України – крадіжка.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/