Суббота, 10 апреля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові започаткували щорічний турнір з Регбі-7 «Кубок Півночі»

У Чернігові започаткували щорічний турнір з Регбі-7 «Кубок Півночі»


Нещодавно в Чернігові відбулись відкриті змагання з Регбі-7 «Кубок Півночі».

Цей турнір був започаткований декілька років тому, але саме з цього року ці змагання будуть щорічні і матимуть таку назву. До участі було залучено п`ять команд з України та Білорусі.

Національні дружини активно розвивають саме цей олімпійський вид спорту, який є недооцінений. Для продуктивної та результативної гри в Регбі потрібні високі фізичні дані, злагодженість команди, високий бойовий дух, стратегія, ясність розуму і багато-багато іншого. Все це не завжди дається людині від народження, більшість навичок для регбі розвиваються в період тренувань.

Загалом результати турніру який організований Національними дружинами та Чернігівською обласною федерацією регбі, наступні:
Патрульна поліція (Київ)
Камелот (Чернігів)
Варяг (Білорусь)

Вітаємо призерів наших змагань з досягненнями, результат тренувань та злагодженості дій команд дається в знаки. Всі команди з кожним наступним турніром прогресують і це стає стимулом для інших команд. Маємо велике сподівання отримати підтримку в розвитку Регбі в Чернігові від місцевих чиновників і чекаємо на наступні змагання нові команди з інших міст.

За повідомленням ГО «Народні дружини»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/