Воскресенье, 29 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Чернігові визначені лауреати премії ім. Великого Сонцелюба


1 серпня 2016 року відбулося засідання комісії з присудження Чернігівської обласної літературно-мистецької премії ім. М.Коцюбинського, котре було присвячене фінальному обговоренню кандидатів та визначення лауреатів премії ім. Великого Сонцелюба.

Цього року за здобуття відзнаки у п’ятьох номінаціях змагалися загалом вісім претендентів та один творчий колектив. Про мистецькі здобутки претендентів широко розповідалося у численних повідомленнях ЗМІ та на сторінках інтернет-ресурсів.
 
Після тривалого обговорення комісія шляхом таємного голосування визначила переможців. Отже, лауреатами Обласної літературно-мистецької премії ім. М.Коцюбинського за 2016 рік стали:
• «Поезія» — Лариса Ткач;
• «Проза» — Любов Пономаренко;
• «Народознавство» — Олександр Ковальчук;
• «Декоративне та образотворче мистецтво» — Євген Кріп;
• «Театрально-музичне мистецтво» — творче об’єднання «Актор і лялька».
 
Вручення премії відбудеться 16 вересня у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського під час урочистостей з нагоди дня народження письменника.
 
Зв інформацією Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/