Понедельник, 26 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові визначали механізм надання добровольцям статусу УБД

У Чернігові визначали механізм надання добровольцям статусу УБД


Під час засідання «круглого столу» 22 лютого, який організували представники ВО «Справедливість Валентина Наливайченка» разом з іншими громадськими організаціями, розглянули питання з напрацьовання механізму щодо визнання добровольців учасниками бойових дій та надання їм соціальних гарантій.

У засіданні робочої групи взяли участь представники державних служб у справах учасників АТО, органів місцевого самоврядування, добровольчих формувань та громадських організацій: «Єдиний волонтерський центр», Центр допомоги учасникам антитерористичної операції при обласній державній адміністрації, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників АТО.

«Справедливість» допомогла вже майже двадцятьом добровольцям підтвердити їх юридичний факт участі у захисті суверенітету та територіальної цілісності України.

Також завдяки «Справедливості» вперше на обласному рівні було ініційовано одноразову матеріальну допомогу у 5 тис. гривень.

«Ми вже два роки займаємось підтримкою добровольців. На жаль, наша держава не зовсім активно піклується про своїх захисників. Прийняття відповідного закону, який би врегулював питання статусу УБД для добровольців, відтерміновується на невідомий час. Тому ми взяли ініціативу в свої руки. Ми захистимо наших захисників, як вони захищають нас!», — прокоментувала голова Чернігівської обласної організації «Справедливість» Оксана Голубова.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/