Среда, 30 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На Чернігівщині виявлено більше п`яти тисяч ВІЛ-інфікованих 


YvUyzsbruXw17 травня, у неділю, на території Чернігівського міського парку культури і відпочинку відбулася щорічна акція, присвячена Всесвітньому дню пам'яті людей, які померли від СНІДу.

За даними обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, в Україні за період з 1987 року виявлено більше 264 тис. випадків ВІЛ-інфекції, щорічно реєструється понад 20 тис. нових випадків.

У Чернігівській області зареєстровано з 1987 виявлено 5,2 тис. випадків ВІЛ-інфекції, щорічно реєструється понад 500 нових випадків.

LOqRTGUM9xo

Цього року акція проходила під гаслом «Я пам'ятаю! Я не нуль!». Символом заходу стали метелик і стрічка червоного кольору, як знак пам'яті і толерантності до ВІЛ — позитивних людей. Серед організацій-партнерів взяли участь як громадські організації, так і державні структури: Чернігівське відділення ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ», ГО «Відродження нації», молодіжна організація «Жменя», ГО «Ведіс», РЦ «Перемога», ГО «Центр здорової молоді», Чернігівський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, Чернігівська міська клініка дружня до молоді.

Yt9Ksw9rBb4

Основною особливістю акції стало проведення (для всіх бажаючих) експрес — тестування на ВІЛ, яке організувала громадська організація «Відродження нації». За 2 години 20 осіб пройшли експрес-тест на ВІЛ. Позитивних результатів у ході обстеження не виявлено.

Інші заходи, проведені в рамках акції:

  • Виставка ВІЛ — сервісних організацій /організацій, які надають послуги у сфері профілактики.
  • «До» і «після» тестове консультування з питань ВІЛ.
  • «Жива бібліотека».
  • Фото флеш моб в рамках національної інформаційної кампанії «Я не нуль!». С створення однойменної арт інсталяції, в якій взяли участь понад 80 осіб.

Завершенням акції став виступ дуету сестер Анни та Дар'ї Міхневич.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/