Пятница, 22 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Чернігові вимагали визнати добровольців офіційно учасниками АТО


Біля Чернігівської обласної ради вимагали визнати добровольців офіційно учасниками АТО.

Сьогодні, 20 липня, під стінами Чернігівської обласної Ради за ініціативи Національний Рух «Державницька Ініціатива Яроша»відбулася акція «Добровольцям  заслужене визнання!»

В акції взяли участь: чернігівські підрозділи «ДІЯ», «Правого сектору», «Вільних Людей», ГФ «Прилуцька Самооборона».

20160720_104551− «Добровольці першими виступили на захист територіальної цілісності держави та жертвуючи власним життям, зберегли мирне життя України», − зазначив активіст мережі «Вільні Люди», доброволець Юніс Аскеров.  

Депутат обласної ради Сергій Журман звернувся до своїх колег з депутатського корпусу, аби обласна рада ініціювала питання перед центральною владою про надання волонтерам статусу «учасника АТО».

20160720_104936− На вимогу і глибоке переконання громадськості Чернігівської області, ми, депутати обласної ради, звертаємось до вас урівняти в правах, пільгах і достойному, шанобливому відношенню держави до всіх учасників атнтитерористичної операції на Сході нашої країни, незалежно від складу підрозділів, − закликав Сергій Журман.

Валерій ПІДГОРНИЙ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/