Среда, 28 июля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові вимагають законної передачі комунального майна в оренду

У Чернігові вимагають законної передачі комунального майна в оренду


Депутати Чернігівської обласної ради наголошують на необхідності дотримання законності діяльності виконавчих органів Чернігівської обласної ради та окремих посадових осіб (йдеться про КП «Ліки України») і закликають не маніпулювати думкою громадськості, використовуючи колектив підприємства.

Про це повідомила керівник однієї з фракцій в облраді Ольга Чередник.

За її словами, від уповноважених представників ТОВ «Ліки України» надійшов лист до керівника Чернігівської облради щодо дотримання соціальних гарантій працівників підприємства і проханням «припинити відверті наклепи депутатів обласної ради».

«По-перше, ми заявили про порушення матеріальних прав громади, а не трудового колективу. По-друге, ніхто не оскаржує рішення створення підприємства, і це добре, коли трудові права працівників не порушують, але наша фракція наголошує на незаконності дій керівника управління комунального майна облради Андрія Буніна щодо передачі комунального майна в оренду. Тому має місце відверте маніпулювання громадською думкою», — підкреслила Ольга Чередник.

На її думку, щоб відволікти увагу громадськості від зловживань під час передачі комунального підприємства в оренду і з’являться «такі листи» з проханням «втихомирити» депутатів.

Як повідомлялося раніше, у лютому за ініціативою однієї з фракцій група депутатів обласної ради оскаржила у суді два рішення облради 2018 року, що стосуються змін положення управління комунального майна облради. Ці рішення дозволили одноосібно начальнику управління комунального майна Андрію Буніну передати в оренду прибуткове комунальне підприємство «Ліки України». Депутати облради розцінюють дії Андрія Буніна незаконними.

В контексті: комунальне підприємство «Ліки України» створене у 1999 році при Чернігівській обласній раді. На сьогодні мережа має підрозділи у майже всіх районах області і зараз налічує 52 аптеки, 61 аптечний пункт та аптечний склад. Загалом – 114 закладів.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/