Вторник, 27 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові вручили нагороди воїнам-афганцям. Відео

У Чернігові вручили нагороди воїнам-афганцям. Відео


12 лютого в Чернігівській міській організації ветеранів Афганістану відбулася зустріч керівництва області з учасниками бойових дій на території інших держав.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAНа початку зустрічі до присутніх з короткою промовою звернувся керівник  Чернігівської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Микола Стрілець. Він відзначив, що незважаючи на неоднозначну у суспільстві оцінку афганських та інших подій, до яких був причетний Радянський Союз, подвиг наших земляків не забуватиметься, адже звитяга та мужність не знає кордонів і плину часу. І як доказ цьому − сьогоднішні події на Сході нашої держави, де воюють наші земляки з російським агресором на їх наймитами, захищаючи суверенітет та єдність України.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗвертаючись до ветеранів голова Чернігівської обласної держадміністрації Валерій Куліч акцентував увагу на тому, що їхня зорганізованість і досвід адаптації до цивільного життя можуть бути дуже корисними для учасників бойових дій, які нині повертаються зі Сходу, де відбувається неоголошена загарбницька війна російського Кремля проти України.

Голова держадміністрації запевнив у підтримці та готовності до конструктивної співпраці, подякував і щиро привітав із прийдешньою річницею виведення радянських військ із Афганістану.

S1610265Голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко наголосив на спадкоємності поколінь. Він зазначив, що війна в Афганістані хоч і оцінюється неоднозначно, але залишається болючою раною. І сьогодні, коли десятки тисяч наших співвітчизників боронять цілісність і незалежність України на її південно-східних рубежах від російсько-терористичної агресії, серед них є воїни-афганці, які демонструють та передають свої військові навички та вміння. Вони завжди були і залишаються прикладом мужності й відваги, патріотизму і відданості військовій присязі.

S1610310Очільник представницької влади Чернігівщини наголосив, що обласна рада намагається докладати всіх зусиль задля вирішення проблем воїнів та ветеранів і запевнив, що й надалі робитиме все можливе, аби учасники бойових дій на території інших держав та родини загиблих відчували турботу і вдячність від влади Чернігівщини. Ігор Вдовенко відзначив патріотично-виховну роботу, яку проводять ветерани у навчально-виховних закладах та побажав здоров'я, миру, добра, здійснення всіх ваших планів і задумів в ім'я добробуту та процвітання України і рідного краю.

S1610270Керівники області привітали учасників бойових дій та вручили їм відзнаки Президента України − медалі та посвідчення.

S1610259Нагороди отримали: Сергій Анатолійович Астахов, Володимир Олександрович Бєляєв, Леонід Григорович Бурковський, Станіслав Григорович Віхров, Микола Петрович Волков, Олександр Васильович Волошко, Віктор Сергійович Гнатюк, Андрій Васильович Ільїнський, Анатолій Володимирович Кирилюк, Володимир Мілентійович Климюк, Юрій Петрович Лохін, Едуард Валентинович Мірошниченко, Йосип Володимирович Мітеров, Володимир Степанович Рибцов, Сергій Володимирович Скрипник, Олександр Петрович Слєсаренко, Олександр Володимирович Соколов, Микола Іванович Стрілець.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/