Понедельник, 8 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Чернігові влада таємно підвищила ціни на проїзд у транспорті


транспорт30 березня виконком Чернігівської міської ради приховано підняв вартість проїзду в міському транспорті на своєму позачерговому засіданні.

 

Хоча заступник міського голови Миргородський М.М. обіцяв обговорити транспортне питання лише шостого квітня.  Тепер вже другого квітня вартість проїзду підвищується до 3,5 грн на маршрутних таксі та в звичайних автобусах, в тролейбусах −  до 2 грн.

В зв’язку з цим очевидними стають наступні речі:

1) Пародія всіх нарад з громадою −  не більше, ніж пусті балачки. Пропозиції від громадськості не були враховані, відповіді на них ми теж не отримали.

2) Соколов вчергове зіграв перевізникам на руку за рахунок пасажирів. Жодного балансу інтересів та захисту прав пасажирів не спостерігається.

3) Про підвищення якості і про реформу транспорту з цим міським головою, виконкомом та міською радою − поки варто забути.

Позиція ДемАльянсу залишається незмінною − будь-яке підвищення має бути прозорим та аргументованим, за ціною має іти сервіс і безпека пасажирів. Ухвалення подібних рішень, попросту проігнорувавши пропозиції громадськості −  є неприпустимим.

В даний час готуємо позовну заяву в суд оскаржувати «вечірні напрацювання» влади. А також подаємо заяву до Прокуратури про численні порушення перевізниками договорів з перевезень.

Прес-служба Чернігівської міської організації партії ДемАльянс


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/