Пятница, 10 20 апреля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові відзвітували про футбольне життя області. Відео

У Чернігові відзвітували про футбольне життя області. Відео


З робочою поїздкою Чернігів відвідав Перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко.

26 грудня відбулась чергова звітна конференція Чернігівської обласної федерації футболу, в якій взяли участь перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко та заступник голови ЧОФФ Володимир Ткач.

Від імені президента Федерації футболу України Андрія Павелка Вадим Костюченко вручив Почесні відзнаки ФФУ Юрію Черезову та Сергію Кожемяко, а також вручив комплект футбольних м’ячів голові Ніжинської районної федерації футболу Олексію Чернеті з побажанням використати отримані м’ячі для розвитку дитячо-юнацького футболу в районі.

Під час засідання було обговорено кілька робочих питань, визначено шляхи вирішення нагальних проблем.

Прийнято рішення про порушення клопотання перед Чернігівською ОДА та облрадою щодо підключення підігріву футбольного поля на стадіоні Олімпійського навчально-спортивного центру «Чернігів», аби дати можливість футбольному клубу «Десна» приймати матчі Чемпіонату України за будь-яких погодних умов.

Особливу цікавість у присутність викликала розповідь Вадима Костюченка про реалізацію проекту Федерації футболу України під назвою «СТАРТ», який має на меті будівництво сучасних стадіонів, підготовку на високому рівні тренерського складу спортивних шкіл, впровадження у спортивне життя найновіших та найперспективніших методик підготовки юних футболістів, що безумовно сприятиме розвитку дитячо-юнацького футболу як на початкових етапах, а також і професійного футболу в Україні.

Оксана Онищенко


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/