Вторник, 11 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Чернігові відремонтували першу військову техніку. Відео


S1410021

Кілька років тому 171-й ремонтний завод, що в Чернігові, мав величезні потужності для серйозного відновлення й ремонту військової техніки.

На жаль, через нерозумну політику української влади, спритні бізнесові ділки призвели до банкрутства заводу і врешті-решт він зупинився взагалі. Все, що там було, згодом розібрали на металобрухт, а це й потужні станки, батареї опалення, різні металеві конструкції, інструменти.

Після п`ятнадцяти років простою величезну територію та сам завод намагалися приватизувати ще спритніші діляги. Та не встигли. На Сході країни розпочалися воєнні дії з агресором та сепаратистами. Тож бізнесмени прагнули пришвидшити процес приватизації. Але вчасно втрутилися представники місцевої влади і, зокрема, голова обласної ради Микола Звєрєв.

В оборонному відомстві України знадобилися ремонтні потужності. І вже на початку цього року до Чернігова надійшли перші замовлення від «Укроборонпрому».

14 липня в.о. директора заводу Григорій Манойло у присутності Миколи Звєрєва передав ключі від відновленої техніки військовим, які прибули з Сумської області. Фахівці заводу, які ремонтували її, дають стовідсоткову гарантію ще на кілька років. «Ми ж капітально відремонтували, а не косметично», − заявлють ремонтники.

Стан цієї техніки, яка прибула на завод, здавалося б, відновленню не підлягала – настільки вона була доведена до вигляду металобрухту. Тож доводилося розбирати її повністю і заново складати.

І ось тепер відбулася передача військовому замовнику першої машини КрАЗ, яка прибула із зони АТО місяць тому.

Армійці дуже прискіпливо перевіряли стан відремонтованої військової машини у дії − піднімали краном спеціальні важкі металеві буфери.

До зими тут планують завершити капітальні ремонти законтрактованих шести КРАЗів і сподіваються на нове держзамовлення.

S1410003

S1410004

S1410009

S1410010

S1410011

S1410013

S1410018

S1410020

S1410024

S1410030

Така техніка надходить до заводу

Сергій ВІТЕР


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/