Суббота, 24 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Чернігові відкрили новий тролейбусний маршрут на новозбудованій лінії


Відсьогодні в Чернігові почав працювати новий тролейбусний маршрут — №11, який з’єднує прямим сполученням райони Бобровиці та Масанів.

Від зупинки вул. Незалежності (Масани) він їздитиме через  вул. Бойову, вул. Рокосовського, повз Технологічний університет і до Діагностичного центру, що по вул. Шевченка в районі Бобровиці. Сьогодні в присутності журналістів відбулося відкриття руху цим маршрутом. Перші кілька зупинок разом з іншими пасажирами в першому тролейбусі №11 проїхали також народний депутат України Сергій Березенко та Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Тролейбус Чернігів 11 маршрут (2)Як відомо, Сергій Березенко як депутат Верховної Ради та голова Фонду регіонального розвитку сприяв в отриманні містом Черніговом фінансової підтримки держави для будівництва тролейбусної лінії на цьому маршруті. Тролейбус Чернігів 11 маршрут (4)Спілкуючись із журналістами, він як позитив відзначив те, що Черніговом будуть їздити нові тролейбуси, вироблені саме Чернігівським автозаводом – адже це робочі місця, зарплати чернігівців і надходження в бюджет. На його думку, місту вигідний розвиток саме комунального транспорту. Також доцільно протягом кількох років здійснити оновлення всього рухомого складу тролейбусного парку. Держава сприяє цим процесам, проводячи децентралізацію і залишаючи більше податків на місцях.

Тролейбус Чернігів 11 маршрут (5)Як розповів Владислав Атрошенко, закуплені Черніговом цього року нові тролейбуси їздитимуть там, де найбільший пасажиропотік. І очікується, що новий зручний тролейбусний маршрут буде серед таких.

Про будівництво нової тролейбусної лінії для цього маршруту міський голова сказав, що воно велося надто довго, але результат став якісним.
Проект втілений у повному обсязі.

Тролейбус Чернігів 11 маршрут (7)

Довідково:

Протяжність тролейбусного маршруту №11 – 19 км. Одне таке коло тролейбус проїжджає за 78 хвилин. З усіх зупинок на цьому маршруті – 7 нових, на ділянці новозбудованої тролейбусної лінії по вул. Козацькій. Будівництво нової лінії проводилося цього року. Виконавець робіт – чернігівське підприємство, яке виграло тендер. Кошторисна вартість робіт – понад 16,5 млн грн. Третину з них оплачено з міського бюджету і дві третини — за рахунок державної субвенції.

Тролейбус Чернігів 11 маршрут (6)

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/