Четверг, 9 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові відкрилася виставка в пам`ять загиблих героїв-земляків

У Чернігові відкрилася виставка в пам`ять загиблих героїв-земляків


В Чернігові, в приміщенні Академії державної пенітенціарної служби України, відбулося урочисте відкриття першої черги пересувної виставки «Сіверщина. Блокпост пам’яті», присвяченої загиблим в АТО чернігівцям. Ініціювало й організувало виставку Громадське об’єднання «Єдина родина Чернігівщини» за підтримки обласної державної адміністрації.

Загалом експозиція складається з 24 патріотичних скриньок, у минулому ящиків з-під гранат, які привезли із зони проведення АТО. Естетичного вигляду їм допомогли надати чернігівські майстри та художники. Зокрема, зробили портрети загиблих Героїв, нанесли їхні біографічні дані, встановили підсвітку.

Серед героїв, про яких розповідає виставка – Герой України розвідник капітан Євген Лоскут, танкіст капітан Володимир Тітарчук, командир відділення сержант Олег Бурлака, командир стрілецького взводу капітан Олексій Коновалов…

Голова ГО «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський зауважив:

«Ця виставка — результат спільної роботи. Із власного досвіду знаю, що надзвичайно важко віддати дорогі серцю речі найріднішої тобі людини. І ці експонати — це лише початок. У нашій розробці ще 20 скриньок. До роботи закликаємо всі родини загиблих. Героям-сиротам скриньки зробимо разом».

Високу оцінку виставці дав голова громадської пошукової організації «Цитадель» Павло Нетьосов.

Також учасникам відкриття нагадали, що в області видана книга «На палаючому Сході», яка містить нариси про героїв антитерористичної операції на Сході України, які народилися або ж до початку воєнних дій служили на Чернігівщині.

 

Згодом пересувна експозиція продовжить свою роботу в інших навчальних закладах, зокрема, школах міста.

Підполковник Олександр Парій

Фото автора


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/