Воскресенье, 28 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Чернігові відбувся освітньо-молодіжний бізнес-форум


На початку листопада у Чернігівському національному технологічному університеті пройшов бізнес-форум «Освіта-сучасний бізнес:стратегічне партнерство» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний центр працевлаштування».

Цей захід об’єднав роботодавців з різних напрямів діяльності. Були представники органів виконавчої та судової влади, банківських установ, підприємств виробничої сфери та ІТ-компаній.

Учасники обговорювали напрямки підготовки молодих фахівців з урахуванням нових викликів, що на сьогодні ставить суспільство перед випускниками.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк, заступники начальника Сергій П’ятниця та В’ячеслав Хардіков, начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмила Кузьміна, інші фахівці управління юстиції презентували інформаційний стенд про напрямки діяльності органів юстиції. Студенти мали змогу ознайомитись з вакансіями та мовами вступу на державну службу.

Під час заходу відбулось підписання меморандуму про співпрацю та угоди між Головним територіальним управлінням юстиції та Чернігівським національним технологічним університетом. Головна мета-активізація співпраці між навчальним закладом та управлінням юстиції, визначення й врахування у підготовці майбутнього правника сучасних вимог до професії.

Надалі учасники працювали по тематичним секціям. Фахівці Головного територіального управління юстиції та колеги з судової гілки влади, адвокати, викладачі та представники системи безоплатної вторинної правової допомоги дискутували на тему «Сучасні компетентності юристів-баланс інтересів стейкхолдерів навчального процесу» в Інституті права та соціальних технологій.


Обсуждение: 1 коментар
  1. відділ працевлаштування, практики та зв'язків з громадськыстю ЧНТУ:

    Чернігівський національний технологічний університет висловлює щиру подяку підприємствам, установам і організаціям, які взяли участь у заході, та бажає процвітання й розвитку!

    А також запрошуємо всіх роботодавців міста і області до подальшої плідної співпраці заради економічного розвитку нашої країни.

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/