Вторник, 20 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Чернігові відбулася екологічна акція «Подаруй парку дерево»


«Подаруй парку дерево». 11 листопада екологічні активісти влаштували природничу акцію. 

Вони висадили біля сотні різноманітних дерев. Це вже не перша подібна акція — минулого року та навесні цього року завдяки ентузіастам, а це здебільшого молоді люди, Березовий гай поповнився кількома десятками нових дерев.  

Нагадаємо, що вже понад рік захисники Березового гаю ведуть боротьбу проти забудовників з УкрСіверБуд, які всупереч здоровому глузду та інтересам чернігівців, вперто намагаються звести три багатоповерхівки впритул парку. Окрім цього, проект щодо реконструкції парку поки що не дав очікуваних результатів — таке враження, що вся реконструкція — це «законспірована» підготовка для багатоповерхівок. Та щоб там не було, а роботи з прокладання асфальтових доріжок, які нещодавно тут проводили, теж не дали ефективних очікувань.  Наприклад, стік асфальтований для води з усіх доріжок, які примикають до Березового гаю, зробили так, що в дощ вода хлюпоче бозна куди, обминаючи цей стік. Та й той невеликий відсоток води, який все ж таки потрапляє по новому асфальтному водостоку, починає в самому кінці зливу руйнувати глиняну поверхню на стику з водостоком. Досвід показує, що після вимивання глини, асфальт не маючи будь якого підґрунтя теж обвалюється. Тобто, фірма, яка проводила ремонтні роботи, не доробила все як слід. А раз так, незабаром нові асфальтні доріжки можуть опинитися під загрозою вимивання та обвалу грунту з боку урвища, що повільно посувається до найближчого житлового будинку та дитячого садочка.

У той же час Апеляційний суд скасував рішення попередньої судової інстанції щодо заборони будівництва, відтак став повністю потурати будівельникам. А тому юристи з міської ради захищають в касаційній інстанції —Вищому адміністративному суді — інтереси чернігівської громади.

Фото Вартові Березового гаю 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/