Четверг, 1 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Чернігові тривають роботи по заміні труб дюкеру на річці Стрижень


IMG_3266У Чернігові тривають роботи по заміні труб дюкеру діаметром 440 мм через річку Стрижень по вул.Горького. Таких у КП «Чернігівводоканал» шість через річку. Не міняли їх майже 40 років.

Директор КП «Чернігівводоканал» Олександр Шкінь зауважив, що 4 роки тому до цього місця було прокладено трубопровід від першої насосної станції «Ялівщина», яка постачає воду мешканцям центральної частини міста. На реконструкцію труб через р. Стрижень тоді коштів не вистачило.

IMG_3271

IMG_3289 (1)Цього року ми повернулися до будівництва на цій ділянці, бо виконання цих робіт покращить якість водопостачання споживачам центру Чернігова. Всі роботи ведуться за рахунок підприємства, а це 654 тисячі гривень і вони будуть закінчені до листопада місяця.  Паралельно КП «Чернігівводоканал» провів роботи з благоустрою прилеглої території по вул. Фікселя.

Довідково

Підприємство «Чернігівводоканал»  активно веде роботи по підготовці до осіньо-зимового періоду 2015—2016 р.р.   Продовжується технічне переоснащення  та ремонт об’єктів підприємства, з травня місяця триває комплекс робіт по підготовці водопровідних мереж. Всі ці заходи спрямовані аби забезпечити якісне і безперебійне водопостачання мешканцям Чернігова, зменшити кількість аварійних ситуацій.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/