Среда, 5 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові триває «кадрова» боротьба проти «колишніх»

У Чернігові триває «кадрова» боротьба проти «колишніх»


Представники громади проти призначення на ключові посади на Чернігівщині «колишніх». 

Соціалісти Чернігівщини проводять різні акції з вимогою недопущення до влади двох осіб. Серед заходів ─ збір підписів до Глави держави, аби він втрутився в ситуацію.

Як відомо, новопризначений «губернатор» Чернігівської області Олександр Мисник має намір мати серед своїх заступників колишнього міського голову Олександра Соколова та колишнього керівника Чернігівобленерго Володимира Ткача.

Просуває вищеназваних осіб на високі посади в області народний депутат України Валерій Давиденко («Наш край»).

Активісти-соціалісти разом з партійними керівниками — Дмитром Зініним, головою Чернігівської обласної організації Соціалістичної партії України та Олегом Скварським, головою Чернігівського міського осередку СПУ, завітали до облдержадміністрації, аби зустрітися з главою обласної державної адміністрації Олександром Мисником.

Напередодні цього візиту соціалісти написали заяву про бажану зустріч і вказували конкретний час. Натомість до «незваних гостей» вийшов інший посадовець і проінформував, що голови адміністрації наразі не має, тож домовились про зустріч у найближчий понеділок, тобто 17 грудня.

Зазначимо, що проти такого призначення, не лише СПУ, а й інші громадські організації.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/