Четверг, 3 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Чернігові тролейбуси знову вийшли на маршрути


Як ми повідомляли, сьогодні у Чернігові зранку не вийшли на маршрути міські тролейбуси. 

Станом на 15 год поломка на тяговій підстанції КП «ЧТУ» технічними службами знайдена і ліквідована, тролейбуси вийшли на маршрути.

Як повідомили в прес-службі Чернігівської міської ради, виявлена поломка полягала у пошкодженні кабелю. 

Інші подробиці надзвичайної події наразі встановлюються.

Ситуацію коментує директор КП «ЧТУ» Дмитро Лавренюк:

—         У три години ночі зникло електропостачання в житлових масивах Рокосовського і Полуботка. Після того, як Обленерго дало напругу, в нас вимкнуло тягову підстанцію. Після того, як ми викликали електротехнічну лабораторію, з’ясувалося, що вийшов з ладу кабель довжиною більше 2 км, який знаходиться під землею. Очевидно, що є зв’язок між цими двома фактами.

Розповідає головний енергетик КП «ЧТУ» Вадим Федоренко:

 — Близько 3 годин ночі надійшов телефонний дзвінок від диспетчера міських електромереж, що на нашій лінії – коротке замикання, і що вони нас відключають. Після цього з дому вночі  був викликаний начальник тягової підстанції й було прийняте рішення переключитися на резервну лінію (вона в нас є). Після цього тролейбуси вийшли з парку і дісталися району приблизно Красного мосту. Після цього запасна лінія теж відключилася з боку електромереж. Вони стверджують, що її вибило. Була викликана наша електротехнічна лабораторія, яка почала випробовувати кабелі. Виявилося, що в нас пробитий кабель. У чому безпосередня причина того що сталося – будемо з’ясовувати.

Публікація попередня на тему: Через не виїзд тролейбусів у Чернігові люди запізнилися на свою роботу


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/