Воскресенье, 29 20 марта20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові торфодобувники пікетували владу. Відео

У Чернігові торфодобувники пікетували владу. Відео


Представники Смолинського торфозаводу 21 березня пікетували Чернігівську обласну державну адміністрацію.

З листопада 2018 року на Державному підприємстві «Чернігівторф» триває конфліктна ситуація між  торфодобувниками Смолинського (село Смолин Чернігівського району), Ірванцівського (село Кути Семенівського району) торфозаводів та міністерським призначенцем Іллею Рокоче, якого торф’яники звинувачують у спробах рейдерського захоплення підприємств.

У грудні 2018 року Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив у повному обсязі позовні вимоги первинної профспілкової організації Управління «Чернігівторф» Незалежної профспілки гірників України і скасував дії деяких наказів Міненерговугілля, які були видані не на користь трудового колективу.

Одним з них було звільнено з посади виконуючого обов’язки директора ДП «Чернігівторф» Юрія Бондаренка та призначення замість нього скандально відомого помічника одіозної Ірини Геращенко – Іллю Рокоче. Останній встиг заблокувати рахунки Смолинського торфозаводу, що призвело до багатомільйонних збитків і боргів, які продовжують накопичуватись.

Колектив заводу неодноразово звертався до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, а також в Комітет з питань запобігання та протидії корупції Верховної Ради України щодо врегулювання ситуації на державному підприємстві «Чернігівторф». Однак ситуація залишається невирішеною.

21 березня 2019 року торфодобувники Смолинського торфозаводу прибули до Чернігівської обласної державної адміністрації з вимогою вирішити остаточно питання на користь робочого колективу.

Підприємство не може сьогодні замінити старе обладнання заводу, бо виділені кошти в сумі 15 млн грн для розвитку підприємства, заблоковані, грошові рахунки ─ теж.

Завдяки депутату Чернігівської обласної ради Дмитру Блаушу, представникам Смолинського торфозаводу все ж таки вдалося зустрітися спочатку з радником голови обласної державної адміністрації Володимиром Ткачем, а дещо пізніше і безпосередньо з керівником облдержадміністрації Олександром Мисником. Очільник обласної адміністрації пообіцяв найближчим часом зустрітися з представниками трудового колективу заводу для вирішення проблем, що існують.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/