Вторник, 4 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові суттєво зменшили вчителям надбавки за престижність праці

У Чернігові суттєво зменшили вчителям надбавки за престижність праці


До депутатів Чернігівської міської ради надійшли звернення вчителів загальноосвітніх шкіл обласного центру зі скаргами на неправомірне скорочення надбавок за престижність праці. Так, упродовж тривалого часу, у тому числі у грудні минулого року, педагогічним працівникам міста Чернігова виплачувалися надбавки за престижність праці у розмірі 20%, а в січні цього року керівники навчальних закладів довели до підлеглих накази, згідно з якими ці надбавки вчителям зменшено до 5%.

Без будь-яких попереджень відбулося істотне погіршення умов оплати праці педагогічним працівникам міста, і це в умовах, коли міський бюджет значно зріс порівняно з попередніми роками.

Відповідне відкрите звернення депутати Чернігівської міської ради від партії «Наш край» направили міському голові.

«Цю ситуацію ми вважаємо неприпустимою в той час, коли на державному рівні постійно лунають заяви про підвищення заробітних плат вчителям», — наголошується у зверненні.

У документі підкреслюється, що неправомірно зменшувати надбавку тим педагогічним працівникам, яким вона виплачувалася у граничному розмірі 20%. про зміну істотних умов праці, зокрема розмірів оплати, працівники, серед яких педагогічні, мають бути повідомлені не пізніше, ніж за два місяці.

Фракція політичної партії «Наш край» у Чернігівській міській раді звернулася з вимогами до міського голови надати обґрунтовану інформацію з відповідними розрахунками щодо виплат педагогічним працівника міста Чернігова у грудні 2017 року і січні 2018 року та не зменшувати надбавки педагогічним працівникам міста Чернігова (за необхідності віднайти можливості у міському бюджеті).


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/