Вторник, 2 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові прикордонники та юристи обговорили спектр спільних питань

У Чернігові прикордонники та юристи обговорили спектр спільних питань


Питання взаємодії органів державної виконавчої служби та органів державної прикордонної служби обговорили 26.01.2018 на нараді представники двох структур – Головного територіального управління юстиції та Чернігівського прикордонного загону.

Головна тема — практичне застосування Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».

Заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби Сергій П’ятниця проінформував про зміни в Законі України «Про виконавче провадження» та Сімейному кодексі України, що набирають чинності 06.02.2018, і спрямовані на посилення відповідальності боржників за невиконання рішень суду про стягнення аліментів.

Заступник начальника управління державної виконавчої служби Алла Єдомаха та начальник відділу прикордонного контролю Чернігівського прикордонного загону, полковник Олександр Семенюк зупинились на практичних аспектах встановлення тимчасового обмеження боржнику у праві виїзду за межі України при наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців.

Не залишилось поза увагою учасників наради реалізація органами прикордонної та державної виконавчої служби права того з батьків, з ким за рішенням суду проживає дитина, самостійно вирішувати питання щодо тимчасового виїзду дитини за межі України з метою лікування, навчання дитини за кордоном, відпочинку, за наявності довідки, виданої органом державної виконавчої служби, про наявність заборгованості зі сплати аліментів.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/