Вторник, 7 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Чернігові пройшов Всеукраїнський флешмоб з безпеки дорожнього руху


Півтори сотні чернігівських школярів сформували гігантський світлофор із своїх розфарбованих долонь.

Відвідавши напередодні Сумщину, 19 квітня іграшковий інспектор Грива, який завдяки «БДР-challenge» вже полюбився та став справжнім символом єдності та порозуміння на дорогах держави, привіз до Чернігова естафетний прапор безпеки руху.

Про це повідомили в секторі комунікації поліції Чернігівської області.

Чернігівщина стала двадцять третьою областю, яка взяла участь у заходах, покликаних привернути увагу до гарантування безпеки дорожнього руху. Пізнавально-розважальний флешмоб відбувся в історичній частині міста біля древнього Валу.

Перед чисельними глядачами, які в основному складалися з учнівської молоді, діти загону юних інспекторів дорожнього руху чернігівської загальноосвітньої школи №13 виконали тематичний танець з безпеки дорожнього руху.

Розфарбовані долоні школярів створили живий світлофор, який нагадав дітям і дорослим про важливість дотримання правил дорожнього руху.

Під музичний супровід юні інспектори руху з жезлами демонстрували, що на дорозі всі рівні — як водії автомототранспорту, так і велосипедисти та пішоходи, всі повинні однаково неухильно дотримуватися правил безпеки під час руху та поважати один одного.

Яскравим елементом заходу став запуск в бездонне весняне небо маленьких світлофорчиків з повітряних кульок червоного, жовтого та зеленого кольорів.

На завершення заходу діти написали «Чернігівщина за безпеку дорожнього руху» на одному із символів флешмобу – мапі України, яка вже завтра попрямує до Київської області.

Цей флешмоб є лише початком комплексу профілактичних заходів, направлених на покращення безпеки дорожнього руху.

Флешмоб-дорожній рух (11)Сподіваємося, що спільними зусиллями ми досягнемо позитивних зрушень в профілактиці дорожньо-транспортного травматизму.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/