Вторник, 11 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові представник Японії передав каталог обладнання для тубдиспансеру

У Чернігові представник Японії передав каталог обладнання для тубдиспансеру


Міжнародне співробітництво. Нещодавно у Чернігівському обласному протитуберкульозному диспансері відбулася урочиста церемонія передачі каталогу обладнання, котру провели Рюта Фукуя, радник Посольства Японії в Україні, та Інна Ільїна, координатор грантової програми «Кусаноне» Посольства Японії.

Головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру, депутат обласної ради Микола Дейкун щиро подякував за надану допомогу та висловив сподівання на подальшу співпрацю.

Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер із березня 2016-го брав участь у важливому конкурсі грантових проектів людської безпеки програми уряду Японії – «Кусаноне». Було успішно пройдено всі етапи цієї програми. Таким чином, японський уряд визнав чернігівський заклад переможцем та ухвалив рішення щодо фінансування проекту за програмою «Кусаноне».

Отже, 13 березня 2017 року у Посольстві Японії в Україні відбулася церемонія підписання грантової угоди – про надання благодійної допомоги на придбання медичного обладнання. І, згідно з цією програмою, для Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру у травні 2017-го поставлено дев’ять одиниць медичного обладнання: для клінічної лабораторії та реанімаційного відділення, що забезпечило покращення якості спеціалізованої фтизіатричної медичної послуги мешканцям Чернігівщини.

Завдяки допомозі посольства Японії, а також зусиллям органів місцевої влади, хворі на туберкульоз мають доступ до сучасної лабораторної діагностичної послуги з використанням новітнього обладнання. Тож наразі підвищився рівень виявлення туберкульозу на ранніх стадіях хвороби, особливо у дітей, що дає можливість вчасно та ефективно лікувати пацієнтів.

Увесь час обладнання використовується в повному обсязі й допомагає у визначенні більш швидких та чітких результатів лабораторних досліджень, дає можливість відстежувати випадки побічних дій протитуберкульозних препаратів, а також допомагає, як під час оперативних втручань, так і у післяопераційному періоді.

Сергій Квітницький


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/