Суббота, 30 мая 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові порушують законодавство про доступ до баз даних громадян

У Чернігові порушують законодавство про доступ до баз даних громадян


Реформа житлово-комунального господарства, без перебільшення, є однією з найбільш вдалих реформ. Її головна цінність у спонуканні самоорганізованості та ініціативи власників багатоквартирних будинків.

Утім, деякі голови ОСББ роблять все для того, щоб посіяти сумніви серед громадян у доцільності існування Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку. До активістів С14 звернулися мешканці одного з ОСББ з повідомленням про порушення законодавства в частині доступу до баз даних громадян.

Громадська організація «Третя позиція» провела власне розслідуваня, в процесі якого вдалося з’ясувати, що голова Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку Катерина Макаренко здійснює неправомірну діяльність, видаючи довідки стороннім людям. Про це нижче у відео.

Катерина Макаренко є головою ОСББ на вулиці Доценка, 23. Разом із тим, у знятому офісі на Бойовій, жінка відає довідки громадянам по будинках, до яких не має ані якого стосунку.

Більше того, жінка видає конфіденційну інформацію стороннім людям без документів.

На відзнятому відео чітко видно і чути, що довідку просить людина (наш активіст із прихованою камерою), яка представилась мешканцем будинку по вулиці Першогвардійська, 10. Документів із собою, людина немає. Але це не завадило пані Макаренко видати довідку про склад сім'ї сторонній особі. 

Яким чином пані Макаренко видає довідки стороннім людям? На яких підставах голова правління Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку по вулиці Доценка, 23 ставить печатку ОСББ по вулиці Першогвардійська, 10 і свій підпис навпроти прізвища голови правління Валентини Миколаївни Пищолки? Адже у такому разі вся відповідальність лягає саме на голову ОСББ. З подібним успіхом можна і кредит на людину оформити. 

Відповідна діяльність мала б зацікавити правоохоронні органи, проте хтось же дозволив доступ до бази даних мешканців будинків людині, яка не має до них жодного стосунку.

Реформа житлово-комунального господарства, без перебільшення, є однією з найбільш вдалих реформ. Її головна цінність у спонуканні само організованості та ініціативи власників багатоквартирних будинків. Утім, деякі голови ОСББ роблять все для того, щоб посіяти сумніви серед громадян у доцільності існування ОСББ. До активістів #С14_Чернігів звернулися мешканці одного з ОСББ з повідомленням про порушення законодавства в частині доступу до баз даних громадян. Провівши власне розслідуваня нам вдалося з’ясувати, що голова ОСББ #Катерина_Макаренко здійснює неправомірну діяльність, видаючи довідки стороннім людям. Катерина Макаренко є головою ОСББ на вулиці Доценка, 23. Разом із тим, у знятому офісі на Бойовій, жінка видає довідки мешканям будинків, до яких не має стосунку. Більше того жінка видає конфіденційну інформацію стороннім людям без документів. На відзнятому нашими активістами відео чітко видно і чути, що довідку просить людина, яка представилась мешканцем будинку по вулиці Першогвардійська,10. Документів із собою, людина не мала. Але це не завадило пані Макаренко видати довідку про склад сім'ї сторонній особі. Яким чином пані Макаренко видає довідки стороннім людям? На яких підставах голова правління ОСББ по вулиці Доценка, 23 ставить печатку ОСББ по вулиці Першогвардійська, 10 і свій підпис навпроти прізвища голови правління Валентини Миколаївни Пищолки? Адже у такому разі вся відповідальність лягає саме на голову ОСББ. З подібним успіхом недовго і кредит на людину оформити.Відповідна діяльність мала б зацікавити правоохоронні органи, бо ж хтось дозволив доступ до бази даних мешканців будинків людині, яка не має до них жодного стосунку.

تم النشر بواسطة ‏‎С14 Чернігів‎‏ في الخميس، ٢٤ يناير ٢٠١٩


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/