Суббота, 26 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові підписали Меморандум про правову співпрацю

У Чернігові підписали Меморандум про правову співпрацю


У Чернігівському  обласному  територіальному центрі  комплектування та соціальної підтримки підписали Меморандум — тристоронню правову угоду про взаємодію з надання безоплатної правової допомоги військовослужбовцям, учасникам бойових дій, військовозобов’язаним, резервістам  та членам їх сімей.

Відповідний документ про взаємодію підписали військовий комісар Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Криворучко, начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк та директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко.

Відповідно до вимог Меморандуму правники будуть надавати  безкоштовні консультації, роз’яснювати положення військового та іншого законодавства, забезпечувати державні соціальні гарантії військовослужбовців, учасників бойових дій і членів їх сімей, а за необхідності і надавати відповідних фахівців, зокрема адвокатів, нотаріусів тощо.

Координатором у юридичній співпраці виступив Чернігівський обласний  територіальний центр  комплектування та соціальної підтримки, який взяв на себе низку організаційних повноважень.

— Для того щоб воїни з віддалених регіонів до нас не їздили і щоб ми були ближче до них, наші підрозділи зараз будуть представлені в кожному районі, щоб наші захисники не витрачали багато часу на переїзд та в найкоротшій термін вирішували свої нагальні правові питання, — зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк.

В подальшому такі правові документи будуть вдосконалюватись та доповнюватись новими вимогами, адже всебічна і якісна  правова допомога бійцям та їх родинам в цей час дуже потрібна.

Ігор Березинський

спеціальний кореспондент Інформагентства Міноборони (м. Чернігів)


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/