Пятница, 27 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові обвинуватили мера та будівельні фірми у дерибані бюджету

У Чернігові обвинуватили мера та будівельні фірми у дерибані бюджету


11 вересня цього року чернігівське популярне видання ЧеЛАЙН розмістило статтю під назвою «Для дерибану міського бюджету Атрошенко залучив батька цивільного чоловіка своєї доньки». 

А вже за два дні наша редакція отримала листа від одного з персонажів цієї розповіді Андраніка Мкртчана (нижче розміщуємо фрагменти цього листа). Ми не вдаватимемося до брудних технологій, якими вже скористалися деякі журналісти окремих видань після оприлюднення вищенаведеної статті у ЧеЛайн. Вони чомусь досить критично накинулися на видання, яке мало право розміщувати інформацію. Інша річ — чи достовірні дані використані у цій статті? Але то, як кажуть, справа цього видання. Ми — не судді, а отже, не знаємо звідкіля у редакції ЧеЛайн з'явилася інформація, яку вони використали. Але те, що чернігівці знають, як у багатьох громадян із Закавказзя, які мешкають в Україні, у т.ч. і в Чернігові, є цивільні дружини і навіть більше — сім'ї, це —факт, до того ж — непоодинокий. Чи є цивільним чоловіком громадянин з Вірменії доньки Чернігівського міського голови — не факт. Можливо, автори статті у ЧеЛайн дійсно помилилися, бо вже у нинішньому варіанті цієї публікації зроблені незначні по-обсягу, але дуже важливі за змістом зміни. І вже не сам власник фірми ТОВ «Армшляхбуд» Андранік Мкртчян, а його син, як повідомляє видання, є нібито цивільним чоловіком доньки Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка («Є інформація, що син пана Андраніка знаходиться у цивільному шлюбі з донькою мера Анастасією Атрошенко»).

А, може,  "критичні" журналісти накинулися на видання ЧеЛайн, зовсім не через доньку мера? Бо якщо уважно почитаємо цю публікацію, то побачимо, як в ній автори розкривають деякі фінансові оборудки, грошові потоки, що використовуються, зокрема, при будівництві доріг, житлових масивів тощо. Сентенцією цього є фінансові афери, про які пише ЧеЛайн. «Про багатомільйонний дерибан міського бюджету підконтрольним мером дорожнім монополістом «ШБУ-14» ми вже повідомляли неодноразово. З бюджету на рахунки «ШБУ-14» капають сотні мільйонів гривень. За даними, Єдиного веб-порталу використання публічних коштів, лише в цьому році «ШБУ-14 отримало» понад 200 мільйонів гривень...Через феноменальну кількість замовлень ТОВ «ШБУ-14» не встигає справлятися власними силами. А відтак – залучає на субпідряд різних ФОПів. Зокрема, ФОП Геворгян А. А, ФОП Сардарян В. А., ФОП Мкртчян В. Д. Особливо цікавий останній ФОП – Володя Данієлович Мкртчян. Його син – Андранік Володяєвич Мкртчян...»

Детальніше про все це можете почитати безпосередньо у статті видання ЧеЛайн.

А тут наводимо фрагменти листа (в оригіналі з деякими скороченнями) до нашої редакції Андраніка Мкртчана. Автор гнівно обурюється на Інтернет-видання ЧеЛайн, журналісти якого розповіли про факти (чи не факти) стосовно діяльності окремих будівельних фірм і оприлюднили деякі пікантні «сімейні» подробиці.  

Добрый день. 
До недавнего времени я даже не знал о существовании сайта Челайн. Но определенные обстоятельства вынудили меня публично к вам обратиться.
 Меня зовут Андраник Мкртчян. 
Мне 43 года. Я женат. У меня замечательная супруга. Сейчас мы с ней вдвоём находимся на моей родине, в Армении. У нас двое детей.
 Я уже много лет занимаюсь строительством дорог в городе Чернигов и не только. Этим занимался еще мой отец и родственники еще с 70-х годов. 
Делал  я это и до того, как мэром стал Атрошенко, надеюсь, буду делать и после. 
Моя работа никогда не была связана с политикой. Мы выигрывали определенные подряды и старались их сделать качественно. Я очень рад, что последние годы работы у нас стало еще больше. Это говорит о том, что город начал развиваться и дороги в Чернигове начали делаться. 

Несколько дней назад я был шокирован. Сначала я не мог понять, почему на меня обижается моя любимая супруга. Потом мне начали писать сообщения мои друзья и сбрасывать ссылку на статью, размещенную в издании «ЧеЛайн». В ней некий анонимный писатель заявил, что я проживаю в гражданском браке с дочерью мэра города Анастасией. 
Я не знаю, в чью больную голову пришла такая мысль, но сказать, что это полный бред, это означает не сказать ничего. Повторюсь, у меня жена и двое детей, что они о мне могут подумать? 
Пытаясь выдать абсолютно лживую информацию за сенсацию, сотрудники сайта «ЧеЛайн» хотели осквернить мэра города и его семью. Мне кажется, что даже в политике такие методы абсолютно недопустимы. 
Хотел бы спросить у этих писателей, на каком основании вы называете меня будущим зятем мэра и обвиняете в «дерибане» городского бюджета? Кто дал вам такое право врать и очернять других людей, не приводя никаких доказательств? 
Насколько я понимаю, это такая «фишка» вашего издания и методы работы. Тогда нужно признаться, что вы просто чей-то рупор и никакая порядочность и честность вам не свойственна. Очень жаль, что так работают некоторые представители, которые называют себя прессой в нашей стране...
 Хочу извинится перед Анастасией Атрошенко, которая также пострадала в этой ситуации, косвенно из-за меня. Мне очень неудобно перед вами. 
В данной ситуации я не вижу другого варианта, как подать в суд на этот Интернет-сайт и буду заниматься этим сразу после возвращения в Украину".
На скриншоті: Андранік Мкртчан


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/