Четверг, 29 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові обговорили ситуацію на ринку нерухомості

У Чернігові обговорили ситуацію на ринку нерухомості


Від чого залежить успіх ріелторів? Які загальні тенденції щодо ринку нерухомості та роль в цьому ріелторів? Чи відбуваються певні зміни у взаємовідносинах між ріелторами та клієнтами на ринку нерухомості? 

Ці та інші питання висвітлили у Чернігові 6 липня фахівці у галузі нерухомості.

Президент Спілки фахівців з нерухомості України (м. Київ) Віктор Несін зазначив, що сьогодні вкрай потрібні істотні зміни. Але добитися цього, зважаючи на нинішню ситуацію та й взагалі, можна через об`єднання.  Шлях до всебічного розвитку галузі полягає у створенні єдиних національних стандартів рієлтоської діяльності.

– Ріелтор – це професійний продавець нерухомості, а сила ріелторів – в єдності, – підкреслив Віктор Несін.  – А наша мета – щоб споживачі, клієнти довіряли професіоналам.

Ріелторську діяльність по регіонах охарактеризував Олександр Капітоненко, голова комітету з регіонального розвитку Спілки фахівців з нерухомості України (м. Київ).

Про міжнародну організацію ріелторів FIABCIS та про нові інструменти, які сьогодні пропонують ріелтори для клієнтів на ринку послуг з нерухомості розповів Руслан Овчаренко, представник міжнародної організації ріелторів FIABCIS.

Питання щодо тенденцій на регіональному ринку (Чернігівщина) висвітлив Олександр Музика – директор агенції нерухомості «Нова ЛАД»

Як підвищити освітньо-кваліфікаційний рівень ріелторів? Де і як правильно організувати навчання кадрів? На цьому зупинилася Вікторія Стримецька, засновник АН «Контактика» (м.Київ).

На зустрічі відбулося офіційне представлення нового керівника регіонального відділення Спілки фахівців з нерухомості України. Відтепер очолюватиме Спілку Інна Різуха, директор Чернігівської агенції з нерухомості «Приват-ріелт».


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/