Пятница, 29 мая 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Театральну виставу влаштували колоністки в Чернігові


Колонія (2) - копияТеатральний спектакль поставили засуджені Чернігівської виправної колонії № 44, повідомила редакцію керівник прес-служби ДПтС України в Чернігівській області Ксенія Ісаєнко.

В Чернігівській виправній колонії № 44 управління ДПтС України в Чернігівській області відбулась театральна  прем`єра. Засуджені жінки на деякий час відчули себе акторами та поставили спектакль за мотивами казок на новорічну тематику.

«Це не перша театральна постановка в колонії. У кожній виставі беруть участь нові актори, адже когось переводять в інший заклад, когось звільняють. Реквізити засуджені, які є активними учасниками художньої самодіяльності, готують самі. На швейній фабриці робимо одяг, допоміжний реквізит виготовили з картону й фольги», — розповідає заступник начальника Чернігівської виправної колонії Наталія Хоменко.

Колонія (2)

Вистава проходила в клубі установи, де були присутні багато засуджених, які активно аплодували і вітали артистів. Багато жінок після вистави виявили бажання приєднатись до «творчого колективу засуджених».

Колонія (1)

Пенітенціарії сподіваються, що такою простою та цікавою корисною зайнятістю будуть спонукати неодноразово засуджених жінок до звільнення з місць позбавлення волі та повернення до правослухняного життя у суспільстві.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/