Пятница, 10 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові громадськість створила «Кадровий контроль»

У Чернігові громадськість створила «Кадровий контроль»


Публічного обговорення кандидатур на владні посади вимагає у Чернігові щойно створена громадська організація «Кадровий контроль».

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук громадський активіст Вадим Йовенко.

З моменту обрання Президента минуло чотири місяці, а в Чернігівській області й досі не має голови адміністрації. Не має і розуміння у громадськості — на кого змінять керівників силових структур та яких кадрових рішень очікувати?

Сьогодні можна чути багато прізвищ: хто претендує, або оббиває пороги кабінетів на Банковій.

— Серед них є й одіозні особи, яким місце точно не при владних посадах, — зазначає Вадим Йовенко. — Пригадуються слова Президента Зеленського, що кожен з нас Президент та відповідальний за майбутнє країни. Кожен з нас приймав присягу разом з Володимиром Зеленським.

Вадим Йовенко: «Всеукраїнське Об'єднання Добровольців виступає з ініціативою створення «Громадського контролю за кадровими призначеннями в Чернігівській області»! Відповідного листа ми вже спрямували Володимиру Зеленському.
Ми звертаємося до активної частини громадськості долучатися до спільної роботи, аби не допустити на посади перевертнів і людей, які пов'язані з кланами Атрошенко, Давиденка та Дубіля.
Переконані, що в наших силах змінити країну і допомогти Президенту в боротьбі з корумпованими кланами на Чернігівщині!»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/