Среда, 21 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Чернігові екс-правоохоронці вийшли на протест, відстоюючи свої права


20 грудня 2016 р. біля Чернігівської обласної  ради зібралися ветерани силових структур Чернігова. Пенсіонери вдалися на такий крок, аби привернути увагу влади, як місцевої так і на вищому рівні до проблеми, яка виникла і яку ніхто, схоже, вирішувати не збирається.

Метою акції, яку організували та провели ветерани-пенсіонери, було домогтися для колишніх працівників МВС перерахунку пенсій, яка не індексувалася вже кілька років підряд. Вони скаржаться, що пільги відмінили, хоч і обіцяли залишити назавжди, а пенсії не підвищують взагалі. Більшість пенсіонерів через не розумну політику влади, яка призвела до скрути, не в змозі сьогодні оплачувати надто високі комунальні тарифи, а деяким доводиться ще й проживати у найманих квартирах. «Це знущання! – стверджують учасники мітингу. – Влада, як непотріб, відкинула екс-правоохоронців, які все своє життя боролися зі злочинністю, ризикуючи власним життям щодня».

militsionery-pnsionery-3Колишні працівники правоохоронних органів вимагають від влади, аби їх юридично прирівняли до поліції, щоб всі привілеї розповсюджувалися й на них.

Чи визнають поліцію правонаступницею міліції – покаже час, але екс-правоохоронці налаштовані рішуче, і як вони розповіли, такі акції – це лише початок протестних заходів, які перейдуть у масштабніші, у разі, якщо владники не дослухаються до вимог протестуючих.

militsionery-pnsionery-2До мітингуючих вийшов і сам голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко, який запевнив у тому, що депутатський корпус області підтримує вимоги протестувальників.

Щоправда не всі депутати підтримують вимоги учасників мітингу. Деякі вважають, що вони достатньо, мовляв, отримують пенсії, а отже й не повинні протестувати.

militsionery-pnsionery-4В день протесту під стінами обласної ради, її депутати прийняли Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства внутрішніх справ України стосовно законодавчого врегулювання питання правонаступництва міліції та забезпечення проведення перерахунку пенсій.

Рішення облради додається нижче

Сергій ВІТЕР

Україна

ЧЕРНІГІВСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА

РІШЕННЯ

(сьома сесія сьомого скликання)

20 грудня 2016 року                                                           № -7/VII

м.Чернігів

Про Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства внутрішніх справ України стосовно законодавчого врегулювання питання правонаступництва міліції та забезпечення проведення перерахунку пенсій

З метою соціального захисту ветеранів міліції, враховуючи звернення Чернігівської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів Міністерства внутрішніх справ України,  керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада вирішила:

1.Звернутись до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства внутрішніх справ України стосовно законодавчого врегулювання питання правонаступництва міліції та забезпечення проведення перерахунку пенсій (Звернення додається).

2.Голові обласної ради Вдовенку І.С. направити Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України,   Міністерства внутрішніх справ України.

3. Голові обласної ради Вдовенку І.С. направити Звернення до обласних рад для його підтримки.

Голова обласної ради                                                                             І.С.Вдовенко

Проект рішення подають:

Голова постійної комісії обласної ради з питань

регламенту, депутатської етики, законності

та запобігання корупції                                                                         В.М.Леоненко

Депутат обласної ради, голова фракції

Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

в обласній раді                                                                              І.М.Якуб


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/