Суббота, 28 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові дискутували над практичним застосуванням юридичних новацій

У Чернігові дискутували над практичним застосуванням юридичних новацій


У Новозаводській районній раді м. Чернігова обговорювали нові зміни до законодавства #ЧужихДітейНеБуває2.

За круглим столом зібрались представники Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, Служби у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації та їх підрозділів. Запросили на захід і заступника голови Новозаводської районної ради – керуючу справами виконкому Світлану Личак.

Юристи запропонували тему новацій закону #ЧужихДітейНеБуває2, зокрема, що стосується практичної реалізації виїзду з дитиною за кордон, підстав та порядку застосування до неплатників аліментів штрафних санкцій та обмежень. В свою чергу фахівці служби у справах дітей говорили про процедуру отримання висновку, в якому визначено місце проживання дитини, та проведення інспекційних перевірок цільового витрачання аліментів тощо.

Разом дискутували над практичним застосуванням новацій, обговорювали неординарні ситуації, що виникають у процесі професійної діяльності.

Інна Кебец


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/