Воскресенье, 23 20 февраля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові депутати намагалися збільшити витрати для чиновників

У Чернігові депутати намагалися збільшити витрати для чиновників


У Чернігівській міськраді депутати не підтримали рішення про збільшення граничних витрат для чиновників. Проект рішення не набрав необхідної кількості голосів.

Проект рішення передбачав затвердити граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів (збільшення із 600 тис. грн. до 800 тис. грн), меблів (із 30 тис. грн. до 50 тис. грн), іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова.

Під час засідання сесії виступив депутат міськради Віктор Бистров закликав колег не голосувати за це ганебне рішення. Він наголосив, що у жителів Чернігова вистачає проблем, які міська рада повинна вирішувати першочергово, а не шикувати. Думку Віктора Бистрова депутати підтримали – питання «Про затвердження граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова» не набрало достатньої кількості голосів.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/