Пятница, 25 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Чернігові билися боксери

У Чернігові билися боксери


З 22 по 24 вересня відбувся відкритий Чемпіонат Чернігова з боксу серед юнаків, молоді та дорослих.

Спортсмени з багатьох куточків України та області демонстрували свої бійцівські якості, виборювали заслужені призові місця.

24 вересня у боксерській залі спортивного центру «Чернігів» відбулися фінальні бої.

Найкращі результати серед юніорів показали представники спортивного клубу з Чернігова «Атлет» Павло Сабун (46 кг), Данило Гора (48 кг) і Данило Савчук (60 кг), боксер з Чернігівської дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) «Колос»Павло Іллюша (57 кг)  та Олександр Платонов (52 кг) з Одеси.

Кращим боксером судді визначили Раміза Железняка (вага до 64 кг), який займається у спортивному клубі «Атлет». Він  переміг всіх своїх суперників з Чернігова, Черкас і Конотопа у боксерських двобоях. Переможні бої провели також Денис Батечко (84 кг) з Броварського району Київської області та Дмитро Чистяков (75 кг) з Прилук.

Найкращу боксерську майстерність серед дорослих (69 кг) продемонстрували Юрій Ворона з ДЮСШ «Атлет» та Ярослав Зубок з ДЮСШ «Колос».

Пропонуємо подивитися деякі фрагменти боїв фінальних змагань (дивіться відео)


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/