Понедельник, 25 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Чернігівській міській бібліотеці − виставка про Українську революцію


Цікаву та інформативну виставку видань і публікацій до 100-річчя Української революції 1917—1921 років підготували співробітники Чернігівської центральної міської бібліотеки імені Михайла Коцюбинського.

Саме таке враження виникло 30 березня під час ознайомлення з нею.

Особливу увагу привернув тематичний куточок «УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ». Представлені там книги і газетні публікації науковців і краєзнавців корисні всім зацікавленим читачам, а особливо вчителям історії, працівникам закладів культури, журналістам і представникам місцевих органам влади.

Революція 3Нагадаю, що відзначати 100-річчя Української революції 1917—1921 років на державному рівні будемо впродовж всіх 2017—2021 років. Мета цього святкування: не тільки данина пам’яті про славетні і водночас драматичні і трагічні сторінки нашої історії, вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності, а НАСАМПЕРЕД вивчення досвіду і уроків Української революції, розуміння тих помилок і хибних ідей й рішень, що привели до поразки тодішню українську державу. ЦЕ ТРЕБА НАМ СЬОГОДІ.

Революція1Єдина сумна думка не дає спокою, коли знайомишся з цією та іншими виставками про віхові події української історії, підготовлені відданими своїй справі фахівцями бібліотек: НАСКІЛЬКИ МАЛО ВИДІЛЯЄТЬСЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ НА ПРИДБАННЯ НОВИХ КНИГ! Адже знання (в умовах сучасної перманентної інформаційної війни) – це сила, зброя, захист і перемога…

Сергій Бутко, Український інститут національної пам’яті


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/