Суббота, 24 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Бахмацькому районі на Чернігівщині трагічно загинув тракторист

У Бахмацькому районі на Чернігівщині трагічно загинув тракторист


В ТОВ «Гетьманське» Бахмацького району механізатор-тракторист, 1972 року народження, при розчищенні сільськогосподарських угідь від кущів, з нез’ясованих поки що причин, випав із кабіни трактора ДТ-75.

Про трагічний випадок повідомив редакції начальник відділу профілактики страхових випадків — головний страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області Микола Манжула.

Це сталося під час руху трактора. Тож коли механізатор попав під гусеничний трактор, він протягнув його до 5 метрів. При цьому трактор заднім ходом проїхав ще біля 70 метрів. Людина померла від травм в автомобілі швидкої допомоги по дорозі до лікарні…

— В даний час у працівників сільськогосподарського господарства напружені дні. Йде збирання врожаю, підготовка і оранка землі під врожай наступного року, — зауважив Микола Манжула. — У цей час особливо необхідно дотримуватися правил охорони праці, своєчасно і якісно проводити інструктажі з працівниками, які працюють з механізмами, що рухаються і обертаються. Виконання цих простих правил збереже здоров’я і життя людям. Бережіть себе і тих, хто вас оточує.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/