Вторник, 19 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У 183 медиків підтверджені випадки захворювання на COVID-19

У 183 медиків підтверджені випадки захворювання на COVID-19


В Чернігівській області отримано 183 повідомлення про клінічно підтверджені випадки захворювання на COVID-19 серед медичних працівників.

Про це редакцію повідомили в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області.

З початку пандемії управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області отримано 183 повідомлення про клінічно підтверджені випадки гострого професійного захворювання медичних працівників внаслідок інфікування коронавірусною інфекцією, у тому числі 1 — із смертельним наслідком.

Найбільша ж кількість повідомлень зареєстрована у Львівській області — 1518 випадків, що складає 17,3% від усіх повідомлень в країні про випадки захворювання медиків на COVID-19 внаслідок виконання посадових обов’язків.

Як повідомили в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, загалом в Україні станом на 31 серпня розслідування завершено по 2 049 випадках, 783 з яких визнані пов'язаними з виробництвом, у тому числі дев'ятнадцять — смертельні.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/