Воскресенье, 25 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Ти диви! – прикордонники не беруть хабарів


Профілактичні заходи акції «Чисті руки!» на ділянці Чернігівського прикордонного загону знову підтвердили свою дієвість.

15 чеврня в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі», оформлявся на в’їзд в Україну рейсовий автобус сполученням Гомель — Чернігів. Серед пасажирів знаходився 31-річний громадянин Узбекистану, якого депортували з Республіки Білорусь.

Про це нашому виданню повідомив помічник начальника прикордонного загону- начальник прес-служби підполковник Олександр Дудко.

При перевірці документів цей «добродій», вклавши  50 доларів США у паспорт, запропонував їх прикордонному наряду за пропуск до України.

Дати хабара прикордоннику не вдалося і цього разу. В діях іноземця вбачаються ознаки кримінального правопорушення за статтею 369 «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» Кримінального Кодексу України.

Про виявлений факт повідомлено співробітників Ріпкинського відділення Національної поліції та передано правопорушника.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/