Среда, 30 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

«Твій тато зараз на небі…». Пам'яті загиблого в зоні АТО бійця


16 листопада 2014 року в селищі Станиця Луганська загинув Андрій Іщенко.

Історія родини учасника АТО Андрія Іщенка та Наталії Воскобойник почалася із випадкової зустрічі. Спочатку було спілкування, спільні прогулянки, а через рік – Андрій та Наталія почали жити разом.

Іщенко 3Андрій Іщенко любив спілкуватися з людьми і був відкритою людиною. «Андрій неначе поспішав жити. А ще, дуже любив дітей, легко знаходив з ними спільну мову. У нього, крім нашого сина Андрія, є ще донька від його першого шлюбу. Він їх просто обожнював», — говорить Наталія.

Іщенко 4Андрій Іщенко та Наталія Воскобойник дуже хотіли і свою спільну дитину. А коли дізналися, що у них народиться хлопчик, Андрій був немов на сьомому небі від щастя. «Він постійно у всьому мені допомагав, казав, щоб я більше часу проводила на свіжому повітрі, турбувався. Ми почали планувати наше життя, вирішили, що сина також назвемо Андрієм», — розповідає Наталія.

Час, коли у сім’ї народився син, співпав із розгортанням бойових дій на Сході країни. «Коли почалася окупація Криму, він пішов і записався добровольцем до батальйону «Чернігів» таємно від мене і батьків. Сказав нам, що йде працювати до міліції, мене це тоді дуже здивувало, але якщо він вирішив – відговорити вже було неможливо. 6 жовтня 2014 року він поїхав в АТО, а нам всім сказав, що їде до навчального центру у Харків, на 2 тижні», — розповідає Наталія.

Іщенко 5Андрій Іщенко ніс службу в зоні АТО в Станиці Луганський, у складі батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Чернігів». Телефонуючи додому, Андрій майже нічого не розповідав, лише запитував як Наталія і син та казав, що в нього все добре.

Андрій вже уявляв, як побачить і обійме кохану, візьме на руки сина, адже через день, його групу мали відправляти на ротацію до Чернігова. Та доля розпорядилась інакше… По дорозі на сусідній блокпост, екіпаж Андрія Іщенка потрапив у ворожу засідку, всі, хто перебували в автомобілі — загинули.

ІщенкоУказом Президента України № 942/2014 від 19 грудня 2014 р., «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, високий професіоналізм, зразкове виконання службового обов'язку та з нагоди Дня міліції», Андрій Іщенко нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Джерело


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/