Вторник, 26 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Туристичний сезон у Чернігові розпочався

Туристичний сезон у Чернігові розпочався


Чернігівський міський Центр туристично-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю відкрив новий літній туристичний сезон 2016 року. І як завжди, проводить багато традиційних та нових захоплюючих заходів.

Першим цікавим і наймасовішим заходом квітня є «Дні туризму» для учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернігова. За 17 років «Дні туризму» вже стали традиційним і популярним заходом, в якомукожен рік беруть участь біля 3тисяч учнів ЗНЗ міста. «Дні туризму» для дітей є однією з найцікавіших форм змістовного дозвілля на свіжому повітрі. В ігровій формі діти долають туристичні етапи, вивчають види вогнищ, топографію, в’яжуть вузли, відповідають на цікаві питання вікторин та загадок, складають мозаїку та постійно навчаються новому. Школи заздалегідь подають заявки, за якими складається графік участі. У цьому році надали заявки вже 25 загальноосвітніх навчальних закладів.

І вже 8 квітня цього року Центр разом з відділом з фізичної культури та спорту Чернігівської міської ради провів міську спартакіаду школярів зі спортивного орієнтування 2015 – 2016 н. р. у міському парку культури та відпочинку. Відповідно до заявок у спартакіаді брали учать учні 25 ЗНЗ міста.

Також 8 квітня керівники гуртків Центру разом зі своїми вихованцями вже третій рік поспіль відвідали міську відкриту спортивно-краєзнавчу гру-змагання «Історичне орієнтування» в місті Ніжин.

16 квітня Центр бере активну участь у загальноміському відкритті туристичного сезону. В рамках цього заходу буде проведена на Валу гра-змагання з історичного орієнтування «Краєзнавчий калейдоскоп» серед гуртківців Центру. Біля пам’ятника чорнобильцям буде проведено ігровий туристичний КВЕСТ. Також Чернігівський яхт-клуб, постійний партнер Центру та юнацького клубу «Під вітрилами», відкриє навігацію 2016 року на акваторії річки Стрижень в урочищі Ялівщина. На вітрильних човнах яхт-клубу організатори проводитимуть катання усіх бажаючих.

22 – 23 квітня в урочищі Ялівщина на території Центру ТОВРДМ будуть проводитись міські особистісно-командні змагання з пішохідного туризму серед учнів ЗНЗ міста Чернігова, присвячені пам’яті героїв Чорнобиля.

4 та 5 травня на території Центру, в урочищі Ялівщина спільно з науково-методичним центром, планується проведення ІІ міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

13 – 15 травня в урочищі Ялівщина, біля міського Центру ТОВРДМ проходитимуть обласні змагання – Кубок федерації зі спортивного туризму.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/