Вторник, 14 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Цілісність хлібоприймального підприємства зберегли

Цілісність хлібоприймального підприємства зберегли


Верховним Судом підтримано позицію прокурора про повернення у державну власність цілісного майнового комплексу хлібоприймального підприємства вартістю 10 млн грн.

Про це повідомляє видання Біла хата з посиланням на інформацію прокуратури Чернігівської області.     

Касаційним господарським судом у складі Верховного суду 20.03.2019 залишено без змін рішення господарського суду Чернігівської області від 18.04.2018 та постанову Північного апеляційного господарського суду від 28.11.2018 у справі № 927/735/16 за позовом прокуратури області про визнання недійсним та скасування рішення виконкому Ічнянської міської ради 2011 року та свідоцтва на право приватної власності на об’єкти нерухомого майна.

Нагадаємо, що у ході вивчення законності передачі у приватну власність цілісних майнових комплексів стратегічного призначення – хлібоприймальних підприємств, виявлено факт протиправної передачі у приватну власність цілісного майнового комплексу хлібоприймального підприємства оціночною вартістю 10 млн грн.

Так, за відсутності згоди Кабінету Міністрів України як власника нерухомості, а також прямої законодавчої заборони на приватизацію та корпоратизацію майна хлібоприймальних підприємств, товариством згідно рішення виконкому Ічнянської міської ради зареєстровано право приватної власності на зазначене майно.

З метою повернення майна у державну власність прокурором в інтересах Кабінету Міністрів України та Мінагрополітики подано позов, який задоволено судами двох інстанцій.

Не погоджуючись із обґрунтованою позицією судів, відповідач звернувся з касаційною скаргою до Верховного Суду, яким 20.03.2019 у її задоволенні відмовлено.

Наразі судове рішення реально виконано. Запис про право власності приватної структури на вказаний майновий комплекс скасовано.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/