Суббота, 23 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Цікаві тренінги для ремісників і хедмейдерів розпочалися на Поліссі

Цікаві тренінги для ремісників і хедмейдерів розпочалися на Поліссі


Роби і продавай в інтернеті: у березні стартують тренінги для ремісників і хедмейдерів Полісся

24 березня у Чернігові навчатимуть тонкощам продажу виробів ручної роботи через інтернет.

У березні та квітні в рамках проекту «Craft it!» відбудуться тренінги у партнерстві з Укрпоштою, що успішно реалізує програму E-export school. Запрошені фахівці поділяться своїми успішними напрацюваннями з учасниками тренінгів.

Оскільки проект «Craft it!» охоплює Полісся, до участі в ньому запрошують майстрів Київської, Житомирської, Чернігівської, Рівненської, Волинської областей.

Під час навчальних модулів учасники дізнаються про специфіку продажу хенд-мейд виробів на ресурсах Crafta.uaeBayAmazon HandmadeEtsy та через соціальні мережі - Facebook та Іnstagram.

Окремо тренери розкажуть про суто практичні речі, з якими пов’язана торгівля на будь-якій платформі: доставка та оплата товару, питання безпеки і збереження, взаємодія з митницею.

Навчання проводитимуть досвідчені тренери та практикуючі продавці (Катерина Вітковська — Etsy, Олег Білоногий — eBay, Олександр Радич — Amazon Handmade).

Участь у тренінгах безкоштовна.

Обов'язкова умова – попередня реєстрація за ЦИМ посиланням до 10 березня (для першої хвилі) та 14 квітня (для другої хвилі).

10 березня – Житомир, Головпоштамт — Фотографія (Євгеній Червоний)

17 березня – Луцьк, Головпоштамт — Crafta (Ольга Костюк, Дарина Конох)

24 березня – Чернігів, Головпоштамт — eBay (Олег Билоногий)

31 березня – Рівне, Головпоштамт — Etsy 1 (Катерина Вітковська)

14 квітня — Буча, Київська обл., ГНЦ «Зелена Буча» — Amazon Handmade (Олександр Радич)

21 квітня — Буча, Київська обл., ГНЦ «Зелена Буча» — Доставка і оплата (Укрпошта, Payoneer)

В програмі можливі уточнення.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: ucidngo.craft@gmail.com

Стежте за оновленнями на Фуйсбук.

***

До теми: У 2017 році в рамках Територіальної співпраці країн Східного партнерства (http://eaptc.eu), що реалізується за кошти Європейського Союзу та за адміністрування GIZ, отримав підтримку транскордонний україно-білоруський проект «Розвиток традиційних народних ремесел як драйвер росту малого і середнього підприємництва та самозайнятості в прикордонних громадах».  Навчально-практичний блок «Craft It! Навчися і зроби» спрямований на підвищення знань щодо просування хенд-мейд товарів на різноманітних торгових майданчиках в інтернеті. Стратегічна мета проекту – сприяти поширенню альтернативних способів самозайнятості населення та продемонструвати модель та алгоритми поширення такого способу заробітку у сфері креативної економіки, всебічно сприяти розвитку цієї сфери і залученню до неї якомога більшої кількості людей.

Реалізацією проекту з української сторони займаються громадські організації «Український центр інтелектуального розвитку» та «УЦГІ «Світло».


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/