Суббота, 6 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Центр, заснований волонтерами, працює з буремних подій на Донбасі


Вже майже два роки в Чернігові працює Центр соціально-психологічної допомоги «Ресурс». Він був заснований волонтерами з початком буремних подій на Донбасі. Так, воїни АТО та члени їх сімей можуть абсолютно безкоштовно пройти психологічну реабілітацію, курс психофізіологічних процедур та відновити опорно-руховий апарат.

Як повідомляє голова центру психолого-соціальної допомоги «Ресурс» Світлана Ющенко, за час існування Центру, допомогу отримали понад півтори тисячі воїнів, а в своїй роботі організатори використовують закордонний досвід США та Ізраїлю, що є новаціями в Україні та ніде не використовується.

Основою реабілітації є флоат-терапія, велика соляна капсула з півтонним розчином солі епсона та тренажер призначений для тренування м'язів тіла «Сухожил».

Юнаки з передової повертаються дуже виснаженими і для них реабілітація є засобом повернення у мирне життя.

Воїни, що постійно відвідують «Ресурс» закликають побратимів приходити аби відволіктися від подій на Донбасі та просто поспілкуватися між собою.

На майбутнє організатори прагнуть придбати шлем для покращення емоційного стану бійців, побудувати стелу загиблим в АТО, а найголовніше — передати свій досвід у всі куточки України.

6

2

2-2

3

5

Ігор БЕРЕЗИНСЬКИЙ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/