Воскресенье, 29 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

«Тітушки» виявилися поліціянтами... І це через 2 роки після Революції


Руслан Андрійко: «Тітушки», які намагалися прорвати блокаду російських фур на Чернігівщині, виявилися поліціянтами.

Представники Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» стверджують, що за отриманою з достовірних джерел інформацією, тиск на  активістів, які організували блокпост поблизу смт Кіпті на трасі «Київ – Москва» увечері 2 березня, насправді здійснювали не звичайні «тітушки», а «тітушки»-поліціянти. Саме 30 поліціянтів, переодягнених у цивільне та озброєних молотками і ломами, «завітали» на їхній блокпост, погрожуючи фізичною розправою шістьом активістам блокади.

Про це 4 березня 2016 року заявив голова Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» Руслан Андрійко.

− Такі дії з боку працівників так званої нової поліції були би неможливими без повної підтримки з боку вищого керівництва, − зазначив Руслан Андрійко. − Аби виконати вказівку із забезпечення руху вантажного транспорту країни-агресора, співробітники правоохоронних органів вчинили кримінальний злочин. На жаль, методи якими діє чинна влада, щодалі більше нагадують дії режиму Януковича та його посіпаки Захарченка. Але це нас не зупинить − у відповідь ми суттєво посилюємо наші блокпости, тому й надалі продовжуватимемо відстоювати нашу гідність та національні інтереси України.

Нагадаємо, що 2 березня на блокпост свободівців на трасі Київ — Москва біля смт Кіпті під прикриттям поліції прибуло близько 30 «тітушків», які представилися «чернігівськими перевізниками». Шістьом активістам погрожували фізичною розправою.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/