Понедельник, 18 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Тільки в 6-ти районах Чернігівщини зацікавлені в земельних торгах


Земля_01В той час, як по Україні в цілому до переліку земель сільгосппризначення, права оренди на які планується реалізувати на аукціонах, за тиждень включено 114 ділянок. 

Протягом тижня, що минув, до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які можуть бути передані в оренду у різних регіонах України через земельні торги, включено 114 земельних ділянок. Їх загальна площа складає 1473,17 гектара. Про це пише Інтернет-видання http://www.sknews.net/ 

На Чернігівщині тільки в шести районах на сьогодні вже включили до переліку земель сільськогосподарського призначення, право оренди на які планується реалізувати на аукціонах.  В більшості регіонах області ще думають над цим питанням.

Стосовно Чернігівської області, то тут ситуацію щодо цього питання взагалі можна порівняти хіба що з Луганською, де, як відомо, нестабільна ситуація через військові дії.

Земля (2)

Більше текстової та інфографічної інформації тут: 

http://www.sknews.net/tilky-v-6-ty-rajonah-chernihivschyny-zatsikavleni-v-zemelnyh-torhah/

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/