Среда, 29 20 января20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Тернистий шлях у підприємців до електричних мереж


«Підключення підприємства до електрики монополіста часом «коштує» більше, аніж саме підприємство», — зазначив нещодавно на XV з’їзді Українського союзу промисловців і підприємців голова цього союзу Анатолій Кінах.

На цьому з'їзді виступив  і Віктор Лазар — голова Чернігівського обласного об'єднання роботодавців «Сіверщина».

Зокрема, Віктор Лазар акцентував увагу на неможливості доступу підприємців до електричної енергії.

У Чернігівській області понад 160 проектів не мають реалізації через неспроможність підключення до електричної енергії, — зазначив голова роботодавців Чернігівщини.

«Кілька років існує унікальне на просторах СНД підприємство, яке я створив, — підкреслив Віктор Лазар, — але ніяк я не можу приєднати це підприємство до електричних мереж... Якщо ми говоримо про розвиток реального сектору економіки, то де сьогодні в цьому залі Прем’єр-міністр, де Президент? Вони самі по собі, ми – самі по собі. Бізнес сьогодні нічого не просить у держави: ні грошей, ні якихось благ. Ми повинні змінити риторику просителів і вимагати: якщо прийшли служити, то служіть».

Італійський інвестор, який прагне реалізувати на Чернігівщині проект, інвестиції якого оцінюються у 15 мільйонів доларів, просить Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, коли той приїжджав нещодавно у Чернігівську область, сприяти вирішенню питання щодо підключення об'єкта до електричних мереж. «Володимир Борисович нічого на те не сказав, — зауважив Віктор Лазар. — Що ж це за країна така? Ми що — в тундрі знаходимося?»

І хоча виступ Віктора Лазара був дещо емоційним, все ж таки він вкотре порушив проблеми, які негайно треба вирішувати. «Ми повинні давати свої напрацювання Президенту, Уряду, і давати їм термін (місяць), аби такі напрацювання були прийняті як закони», — підсумував свою промову на з'їзді чернігівський бізнесмен.

Пряма мова:


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/