Среда, 3 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Танкісти працюють «з вогником» та чекають на оновлення парку машин

Танкісти працюють «з вогником» та чекають на оновлення парку машин


Переведення техніки на весняно-літній режим експлуатації не легка справа. З фантазією до цього підходять військовослужбовці 1-ї окремої Сіверської танкової бригади, що у селищі Гончарівське на Чернігівщині.

Аби підбадьорити особовий склад, командування частини влаштовує імпровізовані концерти. Сьогодні, наприклад, перед побратимами з фаєр-шоу виступив «Шаман» — один з вояків механізованого батальйону.

— Він ще й «джигітовку» на коні може, і шаблюками добряче махає. Після такого і працюється «з вогником», — посміхаються військові.

Зараз у бригаді на режим експлуатації у весняно-літній період вже переведено понад 55 відсотків озброєння та військової техніки. Закінчити планують до кінця квітня. У танкістів є свої особливості — великі об'єми охолоджуючих рідин та досить нелегка чистка і вивірка гармат. Останні доводиться чистити вдвох, а то і втрьох.

 У нас також працюють групи військово-промислового комплексу, ремонтні органи Озброєння Збройних Сил України та проводять гарантійне обслуговування представники Харківського бронетанкового заводу. Технікою бригада укомплектована. До кінця року чекаємо на оновлення парку машин підвозу боєприпасів — мають прийти понад два десятки нових вантажних «Богданів», — розповів заступник командира бригади з озброєння Олександр Зощук. 

Олександр Штупун. Фото автора


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/