Четверг, 4 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Тактично-військовий вишкіл відбувся для бійців поблизу Чернігова


Протягом трьох днів на тренувальній базі поблизу Чернігова загін територіальної оборони УДА Чернігівщини та «ПЧС» проходили вишкіл з тактичної медицини.

Під час занять було вдосконалено навички при наданні невідкладної медичної допомоги при боєзіткненнях в «червоній» та «жовтій» зонах. В умовах, наближених до бойових, бійці загону тероборони відпрацьовували сценарії надання медичної допомоги та евакуації поранених з поля бою.

Після проведення тренувань, командир чернігівського територіального підрозділу УДА — друг «Козак» зазначив, що організація по проведенню заходу відбулась на високому рівні, бійці української добровольчої армії показали високий рівень підготовки, самоорганізації да дисципліни. Під час зборів були виявлені недопрацювання з тактичної підготовки, які будуть усуненні в майбутньому.

«...Проведення вишколу з тактичної медицини по стандартам НАТО, це значний крок в підготовці бійців територіальної оборони, цей досвід ми будемо поширювати і в інших підрозділах нашого терену. Завдяки волонтерам-медикам з ЮНІТу бійці отримують практичні знання, які нажаль ще не введені в підготовку особового складу збройних сил України. Ми сподіваємось разом змінити ситуацію на краще, бо захист України — це першочергове завдання на даний час.» — зазначив в своїй промові командир.

Координатор Національного Руху «ДІЯ» (Державницька ініціатива Яроша) Чернігівщини Вадим Йовенко висловив щиру подяку всім учасникам вишколу та інструкторам з тактичної медицини ГО НПЦ «UNIT» подрузі «Мавці», другу «Тарзану» і другу «Артему».

вишкіл з тактичної медицинивишкіл з тактичної медицинивишкіл з тактичної медицинивишкіл з тактичної медицини


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/