Среда, 24 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Таджик та киргиз втікали до Білорусі — їх спіймали українські прикордонники


Українські прикордонники перетнули шлях двом іноземцям – таджику та узбеку, які намагалися незаконно перетнути український кордон.

Сьогодні вночі дільничним інспектором прикордонної служби відділу прикордонної служби «Добрянка», при спробі порушення державного кордону України, затримано двох іноземців, що намагалися оминувши пункт пропуску «Нові Яриловичі», пішки потрапити до Білорусі.

Порушниками виявилися 48-річний громадянин Таджикистану та 45-річний громадянин Киргизстану, які порушуючи правила перебування в Україні іноземних громадян та осіб без громадянства, тривалий час працювали на будівництвах приватних об’єктів у місті Київ. В обох правопорушників при собі були паспортні документи, але у громадянина Таджикистану термін дії паспорту вже скінчився.

Після притягнення порушників кордону Ріпкинським районним судом до адміністративної відповідальності за статтею 204-1 «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» Кодексу України про адміністративні правопорушення їх буде примусово видворено з України, щоправда громадянину Таджикистану до цього потрібно ще отримати в Посольстві своєї країни Посвідчення на повернення.

Олександр ДУДКО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/