Пятница, 5 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Ситуація навколо вантажного терміналу у Чернігові загострюється


2 червня в Чернігівській митниці Державної фіскальної служби відбулось обговорення звіту, який підготували фахівці, і в якому йдеться про недоліки в роботі цієї установи. Мета зустрічі − усунути недоліки та налагодити ефективну співпрацю на користь громади. Звичайно, що поштовхом до громадської експертизи стала ситуація з митним терміналом, яка ще кілька місяців тому набула резонансу серед чернігівців.

«Насіров зареєстрував при мені лист-звернення і пообіцяв дати всім вказівку, у т.ч. і начальнику чернігівської митниці щодо якомога швидшого оголошення конкурсу для знаходження інвестора на альтернативний митний термінал в межах Чернігова в промисловій зоні», − зазначив ще у квітні цього року Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко в інтерв`ю місцевому телеканалу після зустрічі з головою Державної фіскальної служби Романом Насіровим.

Не зважаючи на намагання міського голови залишити вантажний термінал митниці в межах Чернігова з перенесенням його за межі житлового кварталу, керівники Чернігівської митниці все ж таки пішли назустріч іншій політичній силі й перевели об`єкт поближче до столиці – в районне містечко Козелець. А відтак грошові прибутки від зовнішньо-економічної діяльності Чернігів не отримуватиме – вони осідатимуть як в Козельці, так і в Києві. Але головне те, що такими кроками керівництво митниці створило вкрай незручні умови для підприємців, які займаються перевезенням вантажів. Відтепер бізнесмени для оформлення вантажів вимушені вирушати в Козелець, бо у Чернігові митний термінал вже не працює. До того ж, щодня із Чернігова до Козельця возять працівників митниці на роботу та з роботи за рахунок надходжень від податків, що й сплачують суб`єкти підприємницької діяльності.

Володимир Демиденко – голова антикорупційної громадської спілки «Совість» та Роман Лумінський – представник цієї ж спілки

Володимир Демиденко – голова антикорупційної громадської спілки «Совість» та Роман Лумінський – представник цієї ж спілки

«Чернігів – єдине обласне місто в Україні, де немає митного терміналу», − зазначив голова антикорупційної громадської спілки «Совість» Володимир Демиденко під час презентації гроамдського звіту .

S2760106Голова спільного представницького органу роботодавців Чернігівщини, член колегії обласної держадміністрації Віктор Лазар зазначив, що підприємці, через перенесення митного терміналу у Козелець, несуть фінансові та матеріальні збитки, створюються усілякі незручності для ведення бізнесу у сфері підприємницько-зовнішньої діяльності.

«Підприємців Чернігова загнали, як стадо баранів, у Козелець. Заради чого це зроблено? – констатуючи запитав Віктор Лазар. – Вони думали, що на такі дії мали якесь право».

Підприємці дуже обурені таким ставленням керівництва Чернігівської митниці і вважають, що ця інституція через свої дії втрачає статус сервісної служби та перетворюється у пригноблений механізм, через який створюються підприємцям погіршені умови для їхньої діяльності.

Владислав Супруненко

Владислав Супруненко

Про це якраз і говорили під час обговорення звіту представники бізнесу та громадської організації «Совість» з виконувачем обов`язки начальника Чернігівської митниці Владиславом Супруненком.

Сергій ВІТЕР


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/